Filtre Elemanları

Filter Elements

wave
 

Ürünlerimiz

 

hidrolik filtre elemanları

Hidrolik Yağ Filtresi

Confidence Filtrasyon

Hidrolik Yağ Filtresi       Yağ bir kimyasal madde olmanın ötesinde, esas olarak “Sıvı Bir Makina Elemanıdır”. Yağ kirliliği uygun olmayan yağ kullanımının, mekanik arızaların en önemli temel nedenlerinden biri olduğu bilinen bir gerçektir.


      Akışkanların gücünü kullanan hidrolik sistemler özellikle kirlenmeye bağlı sorunlarla baş etmek zorundadırlar. Birçok hidrolik sistem çok fazla kirlenme olduğundan verimsizleşmektedir. Hidrolik filtreler, hidrolik sistemlerde gücü sağlayan sıvıları kirden ve partiküllerden arındırır.

teflon filtreler

Teflon Filtreler

Confidence Filtrasyon

Teflon Filtreler       Teflon filtreler PTFE olup doğal olarak mükemmel kimyasal dirence sahip hidrofobik yani su tutucudur.


      Kullanılan malzemenin özelliğinden dolayı gazların, sulu olmayan çözücülerin, asitlerin ve agresif akışkanların filtrasyonu için ideal seçimdir.

muadil filtre elemanları

Muadil Filtre Elemanları

Confidence Filtrasyon

Muadil Filtre Elemanları       İhtiyaç olan tüm filtre elemanlarına muadil veya özel imalat yapılmaktadır.


      Numuneye özel imalat, fiberglas, temizlenebilir tel, kağıt ve paslanmaz malzemelerden kullanım şekillerine uygun olarak yapılmaktadır.

hava filtreleri

Hava Filtreleri

Confidence Filtrasyon

Hava Filtreleri       Hava filtreleri, bir sistem veya ortamdaki hava kalitesini iyileştirmek amacıyla katı partikülleri ve moleküler kirleticileri bertaraf etmek için tasarlanmış cihazlardır.

doğalgaz filtreleri

Doğalgaz Filtreleri

Confidence Filtrasyon

Doğalgaz Filtreleri       Doğal gaz son dönemde çevrim santralleri ile genel enerji üretiminin önemli bir bölümünü sağlayan oldukça temiz bir yakıttır. Metan olarak da bilinen gaz (CH4) son kullanıcıya taşınırken bir dizi işlemden geçer ve bu adımların çoğu ürünün filtrelenmesini gerektirir.

       Boru çağı, demir sülfit, hidratlar, su, sıvı hidrokarbonlar, kükürt ürünleri ve karbon dioksit gibi yabancı maddeler hattın kalitesi için sistemden uzaklaştırılmalıdır.

endüstriyel filtreler

Endüstriyel Filtreler

Confidence Filtrasyon

Endüstriyel Filtreler       Endüstriyel filtreler, yağların, yağlayıcıların, gazların ve suyun temizlenmesi ve arıtılması için gerekli çok önemli parçalardır.

kompresör filtreleri

Kompresör Filtreleri

Confidence Filtrasyon

Kompresör Filtreleri       Hava giriş filtreleri kompresörü emebileceği her türlü toz ve kirden korur. Hava girişi filtresi kompresörlerdeki en önemli filtredir.

       Toz, kompresörün bir numaralı düşmanıdır.

yakıt filtreleri

Yakıt Filtreleri

Confidence Filtrasyon

Yakıt Filtreleri       Yakıt filtreleri, yakıt sistemlerinde ve motorlarda katı parçacıklardan yakıtın temizlenmesini sağlarlar.

       Yakıt filtrelerinde kullanılan kâğıdın gözenek büyüklüğü yakıt vizkositesinin yüksek olması ve yakıtın çok iyi filtrelenme ihtiyacından dolayı diğer filtrelere göre daha düşüktür.

Bize Ulaşın

Bizlere ulaşarak, Confidence Filtrasyon ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Gürsel Mah. Bahçeler Cad. No: 20 Kağıthane -İSTANBUL
Arzu ettiğiniz tüm sorularınız, elektronik posta gönderileriniz için bizlere yazın.
Dilediğiniz tüm sorularınız için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.